×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

خدمات قابل ارائه در ترمینال

چابهار - بندر شهید بهشتی

با سرمایه گذاری گروه توسعه تجارت زندگی، اولین ترمینال تمام مکانیزه و هوشمند صادرات،واردات مواد معدنی و مصالح ساختمانی در بندر شهید بهشتی چابهار احداث، راه اندازی و به بهره برداری خواهد رسید.

انجام این مگا پروژه که با همکاری سازمان بنادر و کشتیرانی (PMO) در جنوب شرقی ایران صورت می پذیرد، گامی بلند در ارتقا توان لجستیکی کالای معدنی ایران به شمار می رود.

ترمینال مواد معدنی تمام مکانیزه بندر شهید بهشتی چابهار بر اساس آخرین استاندارد های محیط زیست اروپا طراحی شده و تمامی تمهیدات لازم در دوره های اجرا، نصب، راه اندازی و بهره برداری در نظر گرفته شده است.

تمامی آلودگی های متداول در ترمینال های سنتی، با بهره گیری از بروز ترین سیستم های غبارگیر، تصفیه خانه های فاضلاب، سیستم های جمع آوری آبهای سطحی در این ترمینال مدیریت شده اند.

1 - سیستم ها و تجهیزات ترمینال تمام مکانیزه و هوشمند بندر شهید بهشتی چابهار بگونه ای طراحی شده اند که قابلیت انباشت، برداشت، تخلیه و بارگیری بازه متنوعی از مواد معدنی را دارا باشد. از این جمله می توان به سنگ آهن خرد شده، کنسانتره آهن و مس، گنداله، آهن اسفنجی، بریکت آهن، کلینکر، کرومیت و غیره را نام برد.

2 - در فاز اول، ظرفیت تجهیزات انباشت، برداشت، بارگیری و تخلیه ترمینال با توجه به نیاز های کشور بگونه ای انتخاب شده تا بتوان عملیات بارگیری کشتی را با نرخ 100 هزار تن در روز، تخلیه کشتی را با نرخ 30 هزار تن در روز و تخلیه تریلر و واگن را با نرخ 50 هزار تن در روز انجام داد.

3 - تجهیزات بارگیری و تخلیه کشتی به گونه ای طراحی و انتخاب شده اند تا قابلیت ارائه خدمات به کشتی های تا ظرفیت 120 هزار تن با عمق آبخور 16 متر را داشته باشند.

اینجا بندر چابهار است
اولین ترمینال مواد معدنی ایران

شهرستان چابهار با مساحتی حدود ۱۷۱۵۵ کیلومتر مربع در منتهی‌الیه جنوب شرقی ایران در کنار آب‌های گرم دریای عمان و اقیانوس هند قرار گرفته‌است. این شهرستان از شمال به شهرستانهای ایرانشهر و نیکشهر، از جنوب به دریای عمان، از شرق به پاکستان و از غرب به استان‌های کرمان و هرمزگان محدود است.

بندر چابهار با وسعتی بالغ بر ۱۱ کیلومتر مربع در ارتفاع ۷ متر از سطح دریا قرارگرفته‌است و در ۶۰ درجه و ۳۷ دقیقه طول شرقی و ۲۵ درجه و ۱۷ دقیقه عرض شمالی قرار دارد. فاصله بندر چابهار تا مرکز استان ۷۳۸ کیلومتر می‌باشد. چابهار حدوداً دارای ۳۰۰ کیلومتر مرز آبی در دریای عمان می‌باشد. خلیج چابهار با بریدگی طبیعی و استثنایی خود، بزرگترین خلیج ایران پیرامون سواحل دریای عمان به شمار می‌رود و نزدیکترین آبراه به اقیانوس هند است.

اسکله شهید بهشتی، بندر اصلی چابهار؛ در سال ۱۳۶۱ با توجه به ضرورتِ داشتن بندر در خارج از تنگه هرمز و خلیج فارس احداث گردیده است. امروز گروه توسعه تجارت زندگی؛ سرمایه گذاری، احداث و راه اندازی اولین پایانه تمام مکانیزه مواد معدنی ایران در بندر شهید بهشتی چابهار را بر عهده دارد تا قابلیت های گسترده این بندر را به تکامل برساند.

TOP