×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Life for life
فلسفه توسعه تجارت زندگی

زندگی یک فرصت منحصر به فرد است. فرصتی برای ایجاد یک مفهوم ماندگار. فرصتی برای ارتقا و پیشرفت بیشتر.

خلق مسیری برای بهتر شدن زندگی، اساس فلسفه سازمانی ما در توسعه تجارت زندگی است. این فلسفه تنها در قالب کلمات باقی نمانده است. ما در اولین قدم با انجام پروژه بزرگ بندر چابهار، توسعه زندگی را در یکی از محروم ترین مناطق جنوب شرقی ایران آغاز کردیم. پروژه ای به نام "زندگی" برای  گسترش و توسعه  تجارت در منطقه ای که بهره مندی از امکانات بیشتر، اصلی ترین نیاز  آن برای پیشرفت بود.

زندگی برای زندگی... شعاری  که برای تحقق  اهدافمان همیشه به آن متعهد هستیم.

ما زندگی را به چابهار آورده ایم و حفاظت از تک تک اِلمان های طبیعی و زندگی بخش چابهار را جز اهداف خود تعریف کرده ایم. ترمینال مواد معدنی تمام مکانیزه بندر شهید بهشتی چابهار بر اساس آخرین استاندارد های زیست محیطی اروپا طراحی شده و تمامی تمهیدات لازم در دوره های اجرا، نصب، راه اندازی و بهره برداری در نظر گرفته شده است.

تمامی آلودگی های متداول در ترمینال های سنتی، با بهره گیری از بروز ترین سیستم های غبارگیر، تصفیه خانه های فاضلاب، سیستم های جمع آوری آب های سطحی در این ترمینال مدیریت شده اند.توسعه بندر چابهار بدون داشتن رویکرد یک‌پارچه زیست محیطی و توسعه پایدار امکان پذیر نخواهد بود. رویکردی که در توسعه زندگی آن را محقق  کرده ایم.

چابهار مهم است؛ نه ‌فقط به این خاطر که یکی از پررونق‌ترین مناطق آزاد ایران به‌حساب می‌آید یا  تنها بندر اقیانوسی کشور است. چابهار مهم است چون بهشتی از ناشناخته‌ها است.

گاه بی گاه تپه های دشت کهیر شروع به لرزش می کنند. لرزشی متناوبی که هر ده تا پانزده دقیقه تکرار می شود. هر چقدر که به تپه ها نزدیک تر می شویم صدای بلند تری هم شنیده می شود. این تپه ها "گِل افشان" نام دارند. چیزی شبیه آتشفشان که  از دهانه آن به طور متناوب گِل خاكستري رنگ خارج شده و به سوي دامنه‌ها سرازير مي‌شود

زمانی که به 30 کیلومتری شرق چابهار می رسیم منظره ای را مشاهده خواهیم کرد که در کمتر جای جهان می توان همتای آن را دید. در سمت چپ جاده، کوه هایی شبیه به کوه های مریخ ولی با رنگی بین سفید و طوسی قرار دارند. شیار ها و تراش های زیبای این "کوه های مریخی" منظره ای رویایی و خیال انگیز را خلق کرده است.

یکی از زیباترین سواحل ایران، که زیبایی آن تنها محدود به جزرو مد دریا نیست، بندری کوچک و قدیمی به نام "گواتر" است. این بندر در منتهي اليه جنوب شرقي ايران و در آخرين نقطه مرزي؛ آنجا كه شهرستان چابهار به خط تماس با مرز پاكستان مي رسد، قرار گرفته است.

زیبایی جزر مد های قرمز رنگ چابهار در تالاب صورتی به اوج خود می رسد. صدای انواع پرندگانی که در تالاب یا بر فراز آسمان آن در حال پرواز هستند سراسر این تالاب صورتی را فراگرفته است. تالاب "لیپار" يكي از سايت هاي مهم گردشگري شهرستان چابهار و بزرگترين تالاب آب شيرين منطقه ساحلي استان سيستان و بلوچستان به شمار مي‌رود..

این ها تنها گوشه ای از جاذبه های بی مانند طبیعت چابهار هستند. بهترین کرانه اقیانوسی  و معتدل ترین آب و هوای جنوب کشور را باید در چابهار جستجو کرد. طبیعت شگفت انگیز و منحصر به فردی که نظیرش را هیچ جای دیگر نمی توان یافت.

TOP